Nový sekvenační balíček pro zkoumání izoforem

25.07.2016 08:03

Nový produkt GATC Biotech využívá unikátní přístup pro analýzu transkriptů.

Detailní charakterizace genových izoforem je obtížná při použití konvenčních metod, jako jsou mikročipy a sekvenování s krátkými čtení, a to i přes důležitost izoforem transkriptů při generování diverzity proteinů a chorob spojených se sestřihem.

V poslední době se RNA sekvenování pomocí technologie PacBio SMRT® s dlouhými sekvenčními čtení ukázalo jako účinný nástroj pro analýzu transkripčních izoforem. Se schopností sekvenovat cDNA molekuly v plné délce až do 10 kb může být tato platforma účinně využita pro profilování izoforem v konkrétní oblasti nebo v celém transkriptomu bez nutnosti referenční sekvence. Mimořádná dlouhá čtení pomáhají přímo měřit konektivitu exonů v mRNA s několika alternativními exony, a přitom se vyhnout komplikovanému sestavování sekvencí a šumu spojeného s krátkými sekvenačními čtení.

Nový produkt INVIEW TRANSCRIPTOME ISOFORM DISCOVER

Představujeme nový produkt od GATC BiotechKompletní sekvenační balíček INVIEW TRANSCRIPTOME ISOFORM DISCOVER je určený pro jakéhokoliv výzkumníka se zájmem o prozkoumání rozmanitosti izoforem. Produkt kombinuje:

  • přípravu knihovny
  • sekvenování nové generace
  • odbornou BioIT pomoc vědcům pro získání skutečného komplexního pohledu na varianty transkriptů v eukaryotických organismech

Charakterizace celého repertoáru izoforem má zásadní význam pro pochopení normálních a abnormálních biologických procesů a pro nalezení nových přístupů ke zmírnění následků chorob s deregulovaným mechanismem sestřihu, jako je rakovina, cystická fibróza nebo Alzheimerova choroba.

INVIEW TRANSCRIPTOME ISOFORM DISCOVER konečně umožňuje výzkum do hloubky potřebný pro lepší charakterizaci regulace genové exprese zahrnující alternativní sestřih a pro rychlejší uplatnění nově nalezených informací v biologických a lékařských aplikacích.

GATC Biotech je certifikovaný poskytovatel PacBio služeb

Již více než 5 let mají zákazníci GATC Biotech prospěch z ultra-dlouhých čtení, nejvyšší konsenzuální přesnosti, nejmenší míry zkreslení a současné epigenetické charakterizace opírající se o sekvenační technologii Pacific Biosciences SMRT®. Kromě toho, že je společnost první evropský poskytovatel služeb pro sekvenování na PacBio přístrojích, Pacific Biosciences uznal GATC Biotech jako certifikovaného poskytovatele PacBio služeb.

Využijte všechny výhody:

  • Napište hodnocení  GATC Biotech produktu a můžete vyhrát iPad Air na SelectScience.

    vysoce kvalitního ultra-dlouhého sekvenování amplikonů,
  • superior de novo sekvenování genomu,
  • sekvenování genu 16S rRNA v plné délce,
  • epigenetické analýzy s rozlišením jedné báze,
  • sekvenování izoforem v plné délce.

Co říká odborník o službách GATC Biotech?

"Sekvenační čtení jsou vynikající kvality a délka čtení odpovídá našemu očekávání. Jsme rádi, že běhy sekvenování, které mohly způsobit problémy, se opakují zdarma a obvykle je získán dobrý výsledek v druhém běhu. (...) Služby zahrnující doručení přes noc a vyzvednutí vzorků nás přesvědčily v našem rozhodnutí provádět externě Sangerovo sekvenování našeho materiálu, neboť výsledky jsou k dispozici hned následující pracovní den. Skvělé služby!“

Peter Jung, DKFZ Heidelberg (Hodnocení týkající se SUPREMERUN)

Blížící se konference

7. -11. říjen 2016
Kodaň, Dánsko
ESMO Congress

15. – 17. říjen 2016
Leipzig, Německo
DGHO

17. – 19. říjen 2016
Paříž, Francie
4th World Congress on Targeting Microbiota

Soutěžte o iPAD Air s GATC Biotech. Stačí ohodnotit nový produkt

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Zasílání novinek e-mailem

Zadejte Váš e-mail a nechte si zasílat novinky a zajímavé informace do vaší e-mailové schránky.

Zasílání novinek e-mailem

Rychlý kontakt

BIOGEN PRAHA s.r.o.
Ke sv. Izidoru 2293/4A
140 00 PRAHA 4

Tel.: +420 241 401 693
E-mail:

>> Kontakty společnosti
>> Kontakty na biobary

© 2017, BIOGEN PRAHA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑